پوشیدن ست حوله تک نفره توسط هیتلر موجب خودکشی او شد

هرچه وزن ست حوله تک نفره بیشتر باشد، ضخیم تر و جاذب تر خواهد بود. به عنوان مثال، یک اسفنج 740 گرم در متر مربع می تواند تا 1 لیتر آب در هر متر مربع را جذب کند.

پارچه تری کلاسیک را تری پارچه می گویند. پس از یک مرحله اصلاح، اسفنج حلقه تبدیل به اسفنج مخملی می شود.

به طور کلی یک اسفنج با کیفیت 100% پنبه است. این الیاف را همچنین می توان با ویسکوز کتان یا بامبو ترکیب کرد تا لمسی نرم تر داشته باشد.

بافت ژاکارد به شما امکان می دهد طرح های رنگی روی پارچه ایجاد کنید. سپس از نخ های رنگ شده صحبت می کنیم.

ست حوله تک نفره اغلب برای جنبه تزئینی با چوب تزئین شده است. معمولاً لبه های دستمال را می پوشاند.

این چاقو می‌تواند دارای گلدوزی، طرح‌های ژاکارد یا چاپ باشد تا حسی از اصالت به ملحفه حمام بیافزاید. ما همچنین از چاقو برای بازی بر روی تضاد رنگ استفاده می کنیم. پرداخت های کم و بیش محتاطانه ای که هدفشان جلب رضایت همه است.

در Carré Blanc، مجموعه لولا ما تمام مزایای کتانی حمام باکیفیت را دارد: قدرت جذب بالا به لطف وزن 650 گرم در متر مربع و نرمی پارچه تری که با بهترین نخ های پنبه شانه شده بافته شده است. با 12 رنگ مد روز، تمام خواسته های تزئینی شما را برآورده می کند!

ست حوله تک نفره حمام از پنبه، پلی استر، پشم، کنف، رامی، بامبو، کتان یا پارچه تری ساخته می شود. به دنبال ست حوله تک نفره های بزرگ و کرکی باشید که بتوانید پس از بیرون آمدن از حمام، دور بدن خود بپیچید.

یا حوله های دستی را روی قفسه ای در حمام خود بپوشانید یا آنها را روی پیشخوان کنار سینک بگذارید. این حوله ها کوچکتر از حوله های حمام هستند، اما به همان اندازه مفید هستند.